ŻEGLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY  FRAM

                     Rok 2017

                     Zaproszenie na spotkanie

06 kwietnia o godzinie 1900  zapraszam na spotkanie rodziców, opiekunów oraz młodzież klubową.zapraszam także "nie klubowiczó" zainteresowanych obecnością i wspólną pracą w naszym Klubie.
Celem spotkania będzie organizacja pracy oraz pływań grup dziecięcej i młodzieżowej w sezonie 2017 w naszym klubie.
Spotkanie odbędzie się w salce wykładowej Szkoły Żeglarskiej APSEL
w Międzyrzeczu przy ul. Staszica 8

Tadeusz Zięba


Regaty o Puchar Burmistrza Międzyrzecza w klasie OPTIMIST
30 lipca 2016
WYNIKI :

REGATY NIEPODLEGŁOŚCI 2015

Zapraszamy na II REGATY NIEPODLEGŁOŚCI W ŻUKS FRAM.
Zbiórka 07.11.2015 o godzinie 10:00 na przystani FRAM jez. Głębokie.

Puchar Hurtowni Metalowej KLEMENCZAK 2014

Klubowa klasyfikacja regatowa 2014:

Klasa OPTIMIST:

REGATY 02.08.2014
ZAWODNIK                                  PKT.    MIEJSCE
Hania Wawrzynkiewicz                  33         7    
Arek Klemenczak                          10         1
Maciej Jednorowicz                        18        2
Łukasz Grabski                              22        5
Łukasz Ogiba                                 22        4
Julia Cap                                        19        3
Filip Krawczyk                                23        6
REGATY 12.07.2014
ZAWODNIK                   PKT.     MIEJSCE
Julia Cap                          7               2
Filip Krawczyk                  4               1
Łukasz Grabski               11               4
Łukasz Ogiba                   8               3

Klubowa klasyfikacja regatowa 2013:

REJSY:

KLASA OMEGA:
1. Jarosław Judek + Michał Walaszek, Sylwester Suchowski
2. Zbigniew Klemenczak + Sebastian Klemenczak, Grzegorz Poterski
3. Mieczysław Sieradzki + Kacper Judek, Michał Przybyłek
4. Grzegorz Pomian + Wojciech Kamiński,
5. Waldemar Matuszewski + Martyna Matuszewska, Ewelina Skotnicka

KLASA OPTYMIST:
1. Arkadiusz Klemenczak
2. Nikodem Judek

KLASA KABINOWA:
1. Tadeusz Zięba + Przemysław Zięba, Remigiusz Bak, Paulina Jagiełka, Alicja Kamińska
2. Mirosław Suchowski + Mieczysław Suchowski
                   
                        Planowane regaty klasy Optimist i Cadet
w
2018 r


01.05 - Barlinek
- Op,Cadet


19.05
- Międzychód
- Op,Cadet,Omega


28.07
- Międzyrzecz
- Op,Cadet

08 - Lubniewice
- Op

08.09 - Międzychód
- Op,Cadet,Finn,Open do 5,5 m , omega




W miarę napływania propozycji z kolejnych zaprzyjaźnionych klubów kalendarz będzie uzupełniany.
Strona stworzona za pomocą Kreatora WWW. Copyright nazwa.pl